
Amazon Fire TV Stick 4K Select (2025)
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: B0CN41GMDK
- Greutate: 0.25kg
- Dimensiuni: 19.00cm x 13.50cm x 3.00cm
150,69 Lei
Fără TVA: 124,53 Lei
Garanție: 24 luni| Caracteristici | |
| Arhitectura Procesor | MediaTek MT8696 |
| Bluetooth | Da |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Yes |
| Bluetooth version | 5.0 |
| Capacitate stocare: | 8GB |
| Depth | 108.2 mm |
| HD type | 4K Ultra HD |
| HDMI | Da |
| Height | 14 mm |
| Internal memory | 1000 MB |
| Internal memory type | LPDDR4 |
| Operating system installed | Fire OS |
| Package depth | 559 mm |
| Package height | 158.4 mm |
| Package weight | 294 g |
| Package width | 133 mm |
| Power source | USB |
| Processor cores | 4 |
| Processor frequency | 1.7 GHz |
| Processor manufacturer | MediaTek |
| Product colour | Black |
| Remote control included | Yes |
| Sistem de operare: | Fire OS |
| Telecomanda | Da |
| Video apps | Amazon Prime Video, Mediaset Play, Netflix, RaiPlay |
| Voice control | Yes |
| Weight | 42 g |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Width | 29.9 mm |
| Works with Amazon Alexa | Yes |











