





Monitor AOC 23.8" 24G42E "24G42E" (timbru verde 7 lei)
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: 24G42E
- Greutate: 4.60
537,03 Lei
Fără TVA: 443,83 Lei
Garanție: 36 luni| Caracteristici | |
| Alte porturi (iesire casti/ USB) | Jack 3.5mm |
| Boxe | nu |
| Diagonala | 23.8 inch |
| Diagonala (inch) | 23 - 23.8 inch |
| Format ecran | Wide |
| Gama | gaming |
| Luminozitate | 300 cd/mp |
| Luminozitate (cd/mp) | 300 - 399 cd/mp |
| Porturi video | DisplayPort , HDMI |
| Refresh | 180 Hz |
| Tehnologie display | FAST IPS |
| Timp de raspuns | 1 ms |
| Timp de raspuns (ms) | 0.4 - 1 ms |
| Tip rezolutie | 1920 x 1080 (Full HD) |
| VESA | 100 x 100 mm |









