
-5 %
Apple Magic Keyboard for iPad Air 13" (M3), iPad Air 13" (M2) - InternationalEnglish - White
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: MDFW4Z/A
- Greutate: 1.29kg
- Dimensiuni: 31.00cm x 25.00cm x 3.00cm
1.886,68 Lei
1.988,06 Lei
Fără TVA: 1.559,24 Lei
Garanție: 12 luni| Caracteristici | |
| Backlight | No |
| Brand Compatibil: | Apple |
| Compatibility | iPad Air 13 (M3) iPad Air 13 (M2) |
| Cover | Yes |
| Culoare: | Alb |
| Keyboard key switch | Scissor key switch |
| Keyboard language | English |
| Keyboard layout | QWERTY |
| Maximum screen size | 33 cm (13) |
| Multimedia keys | Yes |
| Numeric keypad | No |
| Package depth | 304 mm |
| Package height | 27 mm |
| Package weight | 1.27 kg |
| Package width | 248 mm |
| Pointing device | Trackpad |
| Product colour | White |
| StandMode | Nu |
| Tastatura: | QWERTY |
| Tip: | N/A |










