-19 %
Apple Smart Folio for iPad (A16) - Sky (2025)
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: MDEQ4ZM/A
- Greutate: 0.47kg
- Dimensiuni: 25.60cm x 18.90cm x 1.80cm
435,55 Lei
540,30 Lei
Fără TVA: 359,96 Lei
Garanție: 12 luni| Caracteristici | |
| Auto wake/sleep function | Yes |
| Built-in battery | No |
| Case type | Folio |
| Closure type | Magnetic closure |
| Compatibilitate Brand: | Apple |
| Compatibility | iPad (A16) iPad (10th Gen) |
| Culoare: | Albastru |
| Maximum screen size | 27.9 cm (11) |
| Package depth | 256 mm |
| Package height | 18 mm |
| Package weight | 470 g |
| Package width | 189 mm |
| Product main colour | Blue |
| Shoulder strap | No |
| Stand mode | Yes |










