
-37 %
BE5000 Wall-Plate Dual-Band Wi-Fi 7 Access Point PORT: Uplink: 1× 2.5G RJ45 Port; Downlink: 1× 2.5G RJ45 Port +2× 1G RJ45 Port SPEED:688Mbps at 2.4 GHz + 4324 Mbps at 5 GHz FEATURE: Compatible with US Standard Junction Box, 802.3 bt/at PoE, PoE Passthrough, 2× Internal Antennas, Bluetooth, 4K-QAM,MU-MIMO, Band Steering, Beamforming, Load Balance, Centralized Management by Omada SDN Controller , Omada App, 143 x 86 x 40 mm
BE5000 Wall-Plate Dual-Band Wi-Fi 7 Access Point PORT: Uplink: 1× 2.5G RJ45 Port; Downlink: 1× 2.5G RJ45 Port +2× 1G RJ45 Port SPEED:688Mbps at 2.4 GHz + 4324 Mbps at 5 GHz FEATURE: Compatible with US Standard Junction Box, 802.3 bt/at PoE, PoE Passthro
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: EAP725-WALL
- Greutate: 0.50kg
- Dimensiuni: 19.00cm x 12.00cm x 6.00cm
819,13 Lei
1.302,38 Lei
Fără TVA: 676,97 Lei
Garanție: 60 luni| Caracteristici | |
| 2.4 GHz | Yes |
| 5 GHz | Yes |
| 6 GHz | No |
| Access Control List (ACL) | Yes |
| Airtime Fairness (ATF) | Yes |
| Antena | Interna |
| Antenna gain level (max) | 5 dBi |
| Antenna type | Internal |
| Antennas quantity | 4 |
| AP-Type | Managed |
| Band | Dual - band |
| BeamForming | Yes |
| Certification | FCC, RoHS |
| Compatibil Mesh | N/A |
| Compatible operating systems | Microsoft Windows XP, Vista, Windows 7, Windows 8, Windows10, Windows 11, Linux |
| Depth | 40 mm |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 3 |
| Ethernet LAN data rates | 10,100,1000,2500 Mbit/s |
| Height | 14.3 mm |
| LED indicators | Yes |
| MAC address filtering | Yes |
| Maximum data transfer rate | 5012 Mbit/s |
| Maximum data transfer rate (2.4 GHz) | 688 Mbit/s |
| Maximum data transfer rate (5 GHz) | 2882 Mbit/s |
| Mounting kit | Yes |
| Numar porturi | 4-6 |
| Number of SSID supported | 16 |
| Number of users | 250 user(s) |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Package type | Box |
| Placement | Ceiling, Wall |
| PoE | Yes |
| Power consumption (max) | 17 W |
| Power over Ethernet (PoE) | Yes |
| Product colour | White |
| Remote Authentication Dial-In User Service (RADIUS) | Yes |
| Reset button | Yes |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 - 90% |
| Tehnologie WI-FI | WiFi 7 - BE |
| Viteza Transport | N/A |
| VLAN support | Yes |
| Width | 86 mm |
| WiFi-Frequency | 2.4/5-GHz |
| WiFi-Standard | ac |




