
-18 %
Biostar A620MS. Processor manufacturer: AMD, Processor socket: Socket AM5, Compatible processor series: AMD Ryzen 7000 Series, AMD Ryzen 8000 Series, AMD Ryzen 9000 Series. Supported memory types: DDR5-SDRAM, Maximum internal memory: 128 GB, Memory slots type: DIMM. Supported storage drive interfaces: SATA III. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, LAN controller: Realtek RTL8111H. Component for: PC, Motherboard form factor: micro ATX, Motherboard chipset family: AMD
Biostar A620MS. Processor manufacturer: AMD, Processor socket: Socket AM5, Compatible processor series: AMD Ryzen 7000 Series, AMD Ryzen 8000 Series, AMD Ryzen 9000 Series. Supported memory types: DDR5-SDRAM, Maximum internal memory: 128 GB, Memory slots
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: A620MS
- Greutate: 0.79kg
- Dimensiuni: 27.00cm x 24.00cm x 5.00cm
367,12 Lei
446,26 Lei
Fără TVA: 303,41 Lei
Garanție: 24 luni| Caracteristici | |
| ATX Power connector (24-pin) | Yes |
| Audio Chip | Realtek ALC897 |
| Audio connector | Yes |
| Audio output channels | 7.1 channels |
| Bluetooth | Nu |
| Cables included | SATA |
| Canale audio | 7.1 |
| Chipset audio integrat | Realtek |
| Compatible processor series | AMD Ryzen 7000 Series, AMD Ryzen 8000 Series, AMD Ryzen 9000 Series |
| Component for | PC |
| CPU fan connector | Yes |
| Depth | 23.5 mm |
| DisplayPort version | 1.2 |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| Drivers included | Yes |
| DVI-D ports quantity | 0 |
| EPS power connector (8-pin) | Yes |
| Ethernet interface type | Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN | Yes |
| Format | Micro-ATX (mATX) |
| Front panel connector | Yes |
| Gaming | Nu |
| HDCP | Yes |
| HDMI | Da |
| HDMI ports quantity | 1 |
| HDMI version | 1.4 |
| LAN controller | Realtek RTL8111H |
| Maximum internal memory | 128 GB |
| Memorie maxima | 128 GB |
| Memory slots type | DIMM |
| Model Chipset | A620 |
| Motherboard chipset | AMD A620 |
| Motherboard chipset family | AMD |
| Motherboard form factor | micro ATX |
| Numar sloturi memorie | 2 |
| Number of EPS power connectors (8-pin) | 1 |
| Number of memory slots | 2 |
| Number of SATA III connectors | 4 |
| PCI Express x1 (Gen 3.x) slots | 1 |
| PCI Express x16 (Gen 4.x) slots | 1 |
| Processor manufacturer | AMD |
| Processor socket | Socket AM5 |
| RJ-45 LAN | 1 |
| Sloturi M.2 | N/A |
| Soclu Procesor | Socket AM5 |
| Supported memory types | DDR5-SDRAM |
| Supported storage drive interfaces | SATA III |
| Thunderbolt | Nu |
| Tip memorie | DDR5 |
| Tip slot interfata grafica | PCIe 4.0 x16 |
| TPM connector | Yes |
| USB 2.0 connectors | 2 |
| USB 2.0 ports quantity | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) connectors | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 4 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C ports quantity | 0 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) connectors | 0 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A ports quantity | 0 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C ports quantity | 0 |
| USB Type C | N/A |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 0 |
| Wi-Fi | No |
| Width | 22.1 mm |
| Wireless | Nu |









