
Boxa portabila Xiaomi Sound Party, 50W, Bluetooth, TWS, Harman AudioEFX, Autonomie 26 ore, Negru
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: QBH4321GL
- Greutate: 1.79kg
- Dimensiuni: 29.00cm x 12.00cm x 12.00cm
409,52 Lei
Fără TVA: 338,44 Lei
Garanție: 24 luni| Caracteristici | |
| Amplificator | N/A |
| Amplifier | Active |
| Battery capacity | 5200 mAh |
| Battery life (max) | 26 h |
| Battery recharge time | 4 h |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Battery type | Built-in battery |
| Battery voltage | 7.3 V |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetooth range | 25 m |
| Bluetooth version | 5.4 |
| Built-in microphone | Yes |
| Carrying handle(s) | No |
| Castor wheels | No |
| Connectivity technology | Wireless |
| Depth | 92 mm |
| Frequency range | 60 - 20000 Hz |
| Height | 92 mm |
| Illumination LED | Yes |
| International Protection (IP) code | IP67 |
| Jack 3.5mm | N/A |
| Manual | Yes |
| Near Field Communication (NFC) | Yes |
| NFC | Da |
| Number of speakers | 2 |
| Number of tweeter drivers | 1 |
| Number of woofer drivers | 1 |
| Product colour | Black, Orange |
| Product type | Party speaker |
| Protection features | Waterproof |
| Putere RMS | 50W - 100W |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Recommended usage | Universal |
| RMS rated power | 50 W |
| RMS-Power | 500-1000W |
| Signal-to-Noise Ratio (SNR) | 80 dB |
| System-Format | 2.0 |
| Tip sistem | 1.0 |
| True Wireless Stereo (TWS) technology | Yes |
| Tweeter | Yes |
| Tweeter RMS power | 15 W |
| USB Type-C charging port | Yes |
| Utlizare | Portabil |
| Weight | 1.2 kg |
| Width | 255 mm |
| Wireless | Yes |
| Woofer | Yes |
| Woofer RMS power | 35 W |












