





BOXE EDIFIER 2.0, RMS: 4W (2 x 2W), bass reflex port, USB power, red, "R12U-RD" (timbru verde 0.8 lei)
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: R12U-RD
- Greutate: 0.70
- Dimensiuni: 10.00cm x 5.00cm x 5.00cm
84,49 Lei
Fără TVA: 69,83 Lei
Garanție: 24 luni| Caracteristici | |
| Alimentare | USB |
| Alte functii/ accesorii | fara alte functii |
| Altele | RMS 4W, inalte 2.25", mufa casti |
| Conectori | alimentare USB , Jack 3.5mm |
| Conectori audio | Jack 3.5mm |
| Culoare | rosu |
| Putere RMS (W) | 1 - 10 |
| Putere satelit RMS (W) | 1 - 10 |
| Putere sateliti | 2 x 2W |
| Putere Subwoofer/ Unitate Centrala RMS (W) | fara subwoofer |
| Recomandate pentru | PC |
| Tehnologie | cu fir |
| Telecomanda | nu |
| Tip sistem | 2.O |












