


-22 %



Boxe Trust GXT 612 Cetic, putere maxim iesire 18W, frecventa de raspuns 20 Hz - 20.000 Hz, impendanta 10000 Ohm, negru
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: TR-24970
- Greutate: 1.31kg
- Dimensiuni: 20.00cm x 18.00cm x 16.00cm
221,76 Lei
283,58 Lei
Fără TVA: 183,27 Lei
Garanție: 24 luni| Caracteristici | |
| 3.5 mm connector | Yes |
| Amplificator | Activ |
| Audio output channels | 2.0 channels |
| Bluetooth | Da |
| Connectivity technology | Wired & Wireless |
| Driver diameter | 6 cm |
| Frequency range | 20 - 20000 Hz |
| Impedance | 2 Ω |
| Jack 3.5mm | Da |
| NFC | N/A |
| Number of drivers | 2 |
| Number of speakers | 2 |
| Putere RMS | 1-10W |
| Recommended usage | Universal |
| RMS rated power | 18 W |
| Tip sistem | 2.0 |
| Utlizare | PC |
| Volume control | Rotary |
| Wireless | Da |












