


-24 %



Boxe Trust GXT609 Zoxa 2.0, 12W, negru
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: TR-24070
- Greutate: 0.88kg
- Dimensiuni: 17.50cm x 11.50cm x 19.00cm
150,95 Lei
199,72 Lei
Fără TVA: 124,75 Lei
Garanție: 24 luni| Caracteristici | |
| Amplificator | Activ |
| Audio output channels | 2.0 channels |
| Bluetooth | Nu |
| Connectivity technology | Wired |
| Country of origin | China |
| Harmonized System (HS) code | 8518210000 |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| Jack 3.5mm | Da |
| NFC | Nu |
| Number of satellite speakers | 2 |
| On/off switch | Yes |
| Package depth | 115 mm |
| Package height | 188 mm |
| Package weight | 875 g |
| Package width | 172 mm |
| Peak power | 12 W |
| Power source | USB |
| Putere RMS | 11W - 50W |
| Recommended usage | Universal |
| RMS rated power | 6 W |
| Satellite speaker frequency range | 20 - 20000 Hz |
| Satellite speaker impedance | 4 Ω |
| Satellite speakers RMS power | 6 W |
| Tip sistem | 2.0 |
| Utlizare | SoundBar |
| Volume control | Buttons |
| Weight | 766 g |
| Wireless | Nu |












