









BOXA cu fir Genius "SP-HF505BT" 20W RMS, Bluetooth 5.3, AUX in, Jack 3.5mm, pine wood, "31730056401" (timbru verde 2 lei) - 4710268262664
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: 31730056401
- Greutate: 2.00
204,71 Lei
Fără TVA: 169,18 Lei
Garanție: 24 luni| Caracteristici | |
| Alimentare | retea 220V |
| Conectori audio | Bluetooth , AUX , Jack 3.5mm |
| Culoare | maro |
| Putere RMS | 20W |
| Putere RMS (W) | 11 - 20 |
| Putere satelit RMS (W) | fara sateliti |
| Putere Subwoofer/ Unitate Centrala RMS (W) | fara subwoofer |
| Recomandate pentru | PC |
| Tehnologie | cu fir |
| Telecomanda | nu |
| Tip sistem | 2.O |













