



Detalii tehnice
| Caracteristici generale | Tip Boxa | Boxa inteligenta |
| Conectivitate | Fara fir | |
| Interfata | Bluetooth WiFi | |
| Compatibilitate | Universal | |
| Alimentare | La retea 220V | |
| Sunet | Numar boxe | Mono |
| Tehnologii | Microfon | Da |
| Bluetooth | Da | |
| Altele | Alexa built in | |
| Caracteristici fizice | Greutate (g) | 304 |
| Culoare | Charcoal |
Boxa inteligenta Amazon Echo Dot 5 (2022), Control Voce Alexa, Bluetooth, Wi-Fi, Charcoal
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: B09B8V1LZ3
- Greutate: 0.53kg
- Dimensiuni: 15.00cm x 10.00cm x 9.00cm
295,42 Lei
Fără TVA: 244,15 Lei
Garanție: 12 luni| Caracteristici | |
| Amplificator | N/A |
| Bluetooth | Da |
| Bluetooth profiles | A2DP, AVRCP |
| Built-in camera | No |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Connectivity technology | Wireless |
| Depth | 100 mm |
| Display diagonal | 0 mm (0) |
| Driver diameter | 4.4 cm |
| Height | 89 mm |
| Jack 3.5mm | N/A |
| NFC | N/A |
| Number of speakers | 1 |
| Power consumption (typical) | 15 W |
| Putere RMS | N/A |
| Quick start guide | Yes |
| Shape | Spheric |
| Tip sistem | 1.0 |
| Utlizare | Portabil |
| Virtual assistant | Amazon Alexa |
| Voice control | Yes |
| Weight | 340 g |
| Wi-Fi | Yes |
| Wi-Fi band | Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) |
| Wi-Fi standards | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Width | 100 mm |
| Wireless | Da |









