
-30 %
| General | |
| Conectivitate | Fara fir |
| Tehnologie | Bluetooth |
| Interfata | Jack 3.5 mm microUSB USB |
| Compatibilitate | Compatibil cu majoritatea dispozitivelor ce au conector jack 3.5 mm sau functie Bluetooth |
| Baterie | Reincarcabila - Li-Ion, 3000 mAh |
| Mod | Incarcare prin portul microUSB |
| Sunet | |
| Sunet | Stereo |
| Numar de boxe incluse | 1 |
| Putere totala | 23 W |
| Detalii Fizice | |
| Culoare | Negru |
Boxa portabila Akai ABTS-50 BT WATERPROOF PORTABLE SPEAKER, negru
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: ABTS-50
- Greutate: 2.60kg
- Dimensiuni: 37.00cm x 7.00cm x 20.00cm
273,89 Lei
392,58 Lei
Fără TVA: 226,36 Lei
Garanție: 24 luni| Caracteristici | |
| 3.5 mm connector | Yes |
| Amplificator | Activ |
| AUX in | Yes |
| Battery capacity | 3000 mAh |
| Battery type | Built-in battery |
| Battery voltage | 7.4 V |
| Bluetooth | Da |
| Bluetooth range | 10 m |
| Bluetooth version | 5.0 |
| Card reader integrated | Yes |
| Compatible memory cards | MicroSD (TransFlash) |
| Connectivity technology | Wired & Wireless |
| DC input voltage | 5 V |
| Depth | 18.3 mm |
| FM band range | 87.5 - 108 MHz |
| FM radio | Yes |
| Frequency range | 100 - 16000 Hz |
| Height | 183 mm |
| Illumination LED | Yes |
| Impedance | 4 Ω |
| International Protection (IP) code | IPX5 |
| Jack 3.5mm | Da |
| NFC | Nu |
| Number of speakers | 1 |
| Product type | Stereo portable speaker |
| Protection features | Waterproof |
| Putere RMS | 11W - 50W |
| Recommended usage | Universal |
| RMS rated power | 15 W |
| Signal-to-Noise Ratio (SNR) | 68 dB |
| Tip sistem | 1.0 |
| USB connectivity | Yes |
| Utlizare | Portabil |
| Width | 354 mm |
| Wireless | Da |













