
-34 %
Boxe Genius SP-Q160 2.0, RMS 6W, gri
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: G-31730027400
- Greutate: 0.42kg
- Dimensiuni: 18.00cm x 12.00cm x 9.00cm
33,87 Lei
51,04 Lei
Fără TVA: 27,99 Lei
Garanție: 24 luni| Caracteristici | |
| 3.5 mm connector | Yes |
| Amplificator | Activ |
| Amplifier | Built-in |
| Audio output channels | 2.0 channels |
| Bluetooth | Nu |
| Connectivity technology | Wired |
| Depth | 10.2 mm |
| Driver diameter | 5.08 cm |
| Frequency range | 150 - 20000 Hz |
| Harmonized System (HS) code | 85182200 |
| Height | 8.5 mm |
| Jack 3.5mm | Da |
| NFC | Nu |
| Number of drivers | 1 |
| Plug and Play | Yes |
| Power source type | USB |
| Product colour | Black, Grey |
| Putere RMS | 1-10W |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Recommended usage | Universal |
| RMS rated power | 6 W |
| Speaker placement | Tabletop/bookshelf |
| Speaker position | Front |
| Speaker type | 1-way |
| Tip sistem | 2.0 |
| USB connector type | USB Type-A |
| Utlizare | PC |
| Volume control | Rotary |
| Weight | 358 g |
| Width | 81 mm |
| Wireless | Nu |













