













CAMERA WEB SPACER senzor 1080p Full-HD cu auto focus si rezolutie video 1920x1080, black "SPW-CAM-01" (timbru verde 0.18 lei)
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: SPW-CAM-01
- Greutate: 0.10
- Dimensiuni: 12.00cm x 11.00cm x 5.00cm
105,47 Lei
Fără TVA: 87,17 Lei
| Caracteristici | |
| Autofocus | da |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni | 70 x 50.7 x 44 mm |
| Distanta minima de focalizare | 20 mm |
| Format salvare foto | BMP |
| Frecventa | 50 Hz |
| Functie | Auto focus |
| Interfata | USB 2.0 |
| Microfon | da |
| Rezolutie video | Full HD |
| Rezolutie video (pixeli) | 1920 x 1080 |
| Senzor | CMOS |









