
Carcasa Corsair AIR 5400 RS-R ARGB, Triple Chamber, Panoramic Glass, Mid-Tower, Alb "CC-9011319-WW" (timbru verde 0.32 lei)
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: CC-9011319-WW
1.406,60 Lei
Fără TVA: 1.162,48 Lei
Garanție: 24 luni| Caracteristici | |
| Alte accesorii | mesh pt. filtrare praf |
| Bay interne | 1x3.5" , 1x2.5" |
| Conectori | USB 3.1 gen1 x 2 , USB 3.2 gen2 Type-C x 2 , Jack 3.5 mm x 1 |
| Contine PSU shroud (compartiment ventilare sursa) | nu |
| Culoare | alb |
| Dimensiuni (I x L x G mm) | 467 x 470 x 340 mm |
| Fereastra laterala | sticla securizata |
| Format | ATX |
| Greutate | 16.9 kg |
| Iluminare | ARGB |
| Inaltime cooler CPU | 180 mm |
| Inaltime maxima cooler CPU | 180 - 184 mm |
| Lungime maxima placa video | 360 mm |
| Lungime placa video | 350 - 399 mm |
| Numar ventilatoare incluse | 3 |
| Numar ventilatoare suportate | 10 |
| Putere sursa (W) | fara sursa |
| Recomandate pentru… | gaming |
| Sloturi expansiune | 7 |
| Suporta placa video verticala | nu |
| Tip carcasa | Middle Tower |









