
CARCASA DeepCool "CC560 ARGB V2", Middle Tower, ATX, fara sursa, 4xfan, USB 3.2 gen 1 x 1, USB 2.0 x 2, audio, PSU shroud, 7 sloturi expansiune,ARGB, negru "R-CC560-BKTAA4-G-2" (timbru verde 0.32lei)
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: R-CC560-BKTAA4-G-2
- Greutate: 7.20
- Dimensiuni: 43.00cm x 21.00cm x 48.00cm
363,57 Lei
Fără TVA: 300,47 Lei
Garanție: 24 luni| Caracteristici | |
| Alte accesorii | fara accesorii |
| Bay interne | 2x2.5 inch , 2x3.5 inch |
| Conectori | USB 2.0 x 1 , USB 3.2 gen1 x 1 , Jack 3.5 mm x 1 |
| Contine PSU shroud (compartiment ventilare sursa) | da |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni (I x L x G mm) | 477 x 417 x 210 mm |
| Fereastra laterala | sticla securizata |
| Format | ATX |
| Greutate | 5250 g |
| Iluminare | ARGB |
| Inaltime cooler CPU | 163 mm |
| Inaltime maxima cooler CPU | 160 - 164 mm |
| Lungime maxima placa video | 370 mm |
| Lungime placa video | 350 - 399 mm |
| Numar ventilatoare incluse | 4 |
| Numar ventilatoare suportate | 6 |
| Putere sursa (W) | fara sursa |
| Recomandate pentru… | gaming |
| Sloturi expansiune | 7 |
| Suporta placa video verticala | nu |
| Tip carcasa | Middle Tower |









