









CARCASA PCCooler "C3 D510", middle tower, gaming, fara sursa, suporta 8xfan, , PSU shroud, USB 3.1 gen 1 x 2, audio, mic, 7 sloturi expansiune, alb, "C3D510 WH"
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: C3D510 WH
254,38 Lei
Fără TVA: 210,23 Lei
Garanție: 24 luni| Caracteristici | |
| Alte accesorii | mesh pt. filtrare praf |
| Bay interne | 2x3.5" , 2x2.5" |
| Conectori | USB 3.2 gen1 x 2 , Jack 3.5 mm x 1 |
| Contine PSU shroud (compartiment ventilare sursa) | da |
| Culoare | alb |
| Dimensiuni (I x L x G mm) | 490.6 x 454.8 x 220 mm |
| Fereastra laterala | sticla securizata |
| Format | ATX |
| Greutate | 7800 g |
| Iluminare | ARGB |
| Inaltime cooler CPU | 170 mm |
| Inaltime maxima cooler CPU | 170 - 174 mm |
| Lungime maxima placa video | 390 mm |
| Lungime placa video | 350 - 399 mm |
| Numar ventilatoare incluse | nu |
| Numar ventilatoare suportate | 8 |
| Putere sursa (W) | fara sursa |
| Recomandate pentru… | gaming |
| Sloturi expansiune | 7 |
| Suporta placa video verticala | nu |
| Tip carcasa | Middle Tower |







