-69 %
Card de Memorie MicroSDHC SanDisk, 32GB, Adaptor SD, Class 10
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: SDSQUNR-032G-GN3MA
- Greutate: 0.01kg
- Dimensiuni: 12.50cm x 7.50cm x 1.00cm
73,84 Lei
241,34 Lei
Fără TVA: 61,02 Lei
Garanție: 84 luni| Caracteristici | |
| Adaptor | Da |
| Application performance class | A1 |
| Capacitate card | 32 GB |
| Capacity | 32 GB |
| Clasă viteză card | Clasa 10 |
| Depth | 10.2 mm |
| Flash card type | MicroSDHC |
| Flash memory class | Class 10 |
| Harmonized System (HS) code | 85235190 |
| Height | 10.9 mm |
| Internal memory type | UHS-I |
| Memory adapter included | SD |
| Operating temperature (T-T) | -25 - 85 °C |
| Product colour | Grey, Red |
| Read speed | 98 MB/s |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 85 °C |
| Tip card | Micro-SDHC |
| Width | 15 mm |













