

-28 %


Card de Memorie MicroSDXC SanDisk Extreme PLUS, 64GB, Clasa 10, R/W speed: up to 100MB/s/ 90MB/s, include adaptor SD (pentru telefon)
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: SDSQXCU-064G-GN6MA
- Greutate: 0.01kg
- Dimensiuni: 15.50cm x 10.00cm x 1.00cm
166,69 Lei
231,99 Lei
Fără TVA: 137,76 Lei
Garanție: 60 luni| Caracteristici | |
| Adaptor | Da |
| Application performance class | A2 |
| Capacitate card | 64 GB |
| Capacity | 64 GB |
| Clasă viteză card | Clasa 10 |
| Depth | 1.02 mm |
| Flash card type | MicroSDXC |
| Flash memory class | Class 10 |
| Harmonized System (HS) code | 85235190 |
| Height | 10.9 mm |
| Internal memory type | UHS-I |
| Memory adapter included | SD |
| Product colour | Black, Red |
| Protection features | Shock resistant, Temperature proof, Water resistant, X-ray proof |
| Read speed | 200 MB/s |
| Tip card | Micro-SDXC |
| UHS Speed Class | Class 3 (U3) |
| Video Speed Class | V30 |
| Width | 15 mm |
| Write speed | 140 MB/s |













