
-36 %
Card de Memorie MicroSDHC SanDisk, 32GB, Class 10
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: SDSQQVR-032G-GN6IA
- Greutate: 0.01kg
- Dimensiuni: 10.00cm x 15.00cm x 1.00cm
195,82 Lei
307,92 Lei
Fără TVA: 161,84 Lei
Garanție: 36 luni| Caracteristici | |
| Adaptor | Nu |
| Capacitate card | 32 GB |
| Capacity | 32 GB |
| Clasă viteză card | Clasa 10 |
| Depth | 1.02 mm |
| Flash card type | MicroSDHC |
| Flash memory class | Class 10 |
| Harmonized System (HS) code | 85235190 |
| Height | 10.9 mm |
| Internal memory type | UHS-I |
| Mean time between failures (MTBF) | 15000 h |
| Read speed | 100 MB/s |
| Tip card | Micro-SDHC |
| UHS Speed Class | Class 3 (U3) |
| Video Speed Class | V30 |
| Weight | 4.5 g |
| Width | 15 mm |
| Write speed | 40 MB/s |












