
-69 %
Card de Memorie MicroSDXC Adata Premier, 64GB, Class 10, cu adaptor
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: AUSDX64GUICL10A1
- Greutate: 0.04kg
- Dimensiuni: 13.00cm x 9.00cm x 1.00cm
64,20 Lei
206,27 Lei
Fără TVA: 53,06 Lei
Garanție: 24 luni| Caracteristici | |
| Adaptor | Da |
| Capacitate card | 64 GB |
| Capacity | 64 GB |
| Clasă viteză card | Clasa 10 |
| Depth | 15 mm |
| Flash card type | MicroSDHC |
| Flash memory class | Class 10 |
| Harmonized System (HS) code | 85235190 |
| Height | 1 mm |
| Internal memory | 64 GB |
| Internal memory type | UHS-I |
| Memory adapter included | SD |
| mSD-Capacity | 64GB |
| mSD-Type | microSDHC |
| Operating temperature (T-T) | -25 - 85 °C |
| Product colour | Black, Blue |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Read speed | 85 MB/s |
| SD-Class | 10 |
| Tip card | Micro-SDXC |
| UHS Speed Class | Class 1 (U1) |
| Weight | 0.25 g |
| Width | 11 mm |
| Write speed | 25 MB/s |











