
-33 %
Card de Memorie MicroSDXC SanDisk, 128GB, UHS-I, Class 10, 80MB/s + Adaptor
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: SDSQXAA-128G-GN6AA
- Greutate: 0.01kg
- Dimensiuni: 15.50cm x 10.00cm x 1.00cm
202,50 Lei
303,17 Lei
Fără TVA: 167,36 Lei
Garanție: 84 luni| Caracteristici | |
| Adaptor | Da |
| Application performance class | A2 |
| Capacitate card | 128 GB |
| Capacity | 128 GB |
| Clasă viteză card | Clasa 10 |
| Depth | 109 mm |
| Flash card type | MicroSDXC |
| Harmonized System (HS) code | 85235190 |
| Height | 102 mm |
| Memory adapter included | SD |
| Operating temperature (T-T) | -25 - 85 °C |
| Product colour | Gold, Red |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Read speed | 160 MB/s |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 85 °C |
| Tip card | Micro-SDXC |
| UHS Speed Class | Class 3 (U3) |
| Video Speed Class | V30 |
| Width | 15 mm |
| Write speed | 90 MB/s |












