
-33 %
Card de Memorie MicroSDXC SanDisk, 256GB, Clasa 10, Reading speed: 100MB/s
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: SDSQQNR-256G-GN6IA
- Greutate: 0.02kg
- Dimensiuni: 14.00cm x 10.00cm x 1.00cm
381,93 Lei
569,02 Lei
Fără TVA: 315,64 Lei
Garanție: 84 luni| Caracteristici | |
| Adaptor | Da |
| Capacitate card | 256 GB |
| Capacity | 256 GB |
| Clasă viteză card | Clasa 10 |
| Depth | 15 mm |
| Flash card type | MicroSDXC |
| Flash memory class | Class 10 |
| Harmonized System (HS) code | 85235190 |
| Height | 1 mm |
| Internal memory type | UHS-I |
| Memory adapter included | SD |
| mSD-Capacity | 256GB |
| mSD-Type | microSDXC |
| Operating temperature (T-T) | -25 - 85 °C |
| Product colour | White |
| Protection features | Shock resistant, Temperature proof, Waterproof |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Read speed | 100 MB/s |
| SD-Class | 10 |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 85 °C |
| Tip card | Micro-SDXC |
| UHS Speed Class | Class 3 (U3) |
| Video Speed Class | V30 |
| Width | 11 mm |
| Write speed | 40 MB/s |












