
-66 %
Card de Memorie SD Kingston 512GB Canvas GO plus CL 10
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: SDG4/512GB
- Greutate: 0.01kg
- Dimensiuni: 11.50cm x 10.00cm x 1.00cm
723,77 Lei
2.129,86 Lei
Fără TVA: 598,16 Lei
Garanție: 999 luni| Caracteristici | |
| Adaptor | Nu |
| Capacitate card | 512 GB |
| Capacity | 512 GB |
| Clasă viteză card | Clasa 10 |
| Country of origin | China, Taiwan |
| Depth | 24 mm |
| Flash card type | SDXC |
| Flash memory class | Class 10 |
| Height | 21 mm |
| Internal memory type | UHS-I |
| Master (outer) case gross weight | 369 g |
| Master (outer) case height | 94 mm |
| Master (outer) case length | 120.7 mm |
| Master (outer) case width | 114.3 mm |
| Memory voltage | 3.3 V |
| Operating temperature (T-T) | -25 - 85 °C |
| Package depth | 559 mm |
| Package height | 114.3 mm |
| Package type | Blister |
| Package weight | 13.27 g |
| Package width | 101.6 mm |
| Product colour | Black |
| Products per master (outer) case | 25 pc(s) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Read speed | 200 MB/s |
| SD-Capacity | 512GB |
| SD-Class | 10 |
| SD-Type | SDXC |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 85 °C |
| Supported file systems | exFAT |
| Tip card | SDXC |
| UHS Speed Class | Class 3 (U3) |
| Video Speed Class | V30 |
| Weight | 23 g |
| Width | 32 mm |
| Write protection switch | Yes |
| Write speed | 160 MB/s |










