
-33 %
Card de Memorie SDXC SanDisk, 128GB, Clasa 10, Reading speed: 90MB/s
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: SDSDXXD-128G-GN4IN
- Greutate: 0.03kg
- Dimensiuni: 15.50cm x 10.00cm x 1.00cm
298,77 Lei
445,36 Lei
Fără TVA: 246,91 Lei
Garanție: 999 luni| Caracteristici | |
| Adaptor | Nu |
| Capacitate card | 128 GB |
| Capacity | 128 GB |
| Clasă viteză card | Clasa 10 |
| Depth | 32 mm |
| Flash card type | SDXC |
| Flash memory class | Class 10 |
| Harmonized System (HS) code | 85235190 |
| Height | 2.1 mm |
| Internal memory type | UHS-I |
| Protection features | Shock resistant, Water resistant, X-ray proof |
| Read speed | 200 MB/s |
| Tip card | SDXC |
| UHS Speed Class | Class 3 (U3) |
| Video Speed Class | V30 |
| Width | 24 mm |
| Write speed | 90 MB/s |












