





Casti Head-band JBL Tune 510, Wireless, Negru
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: JBL510BTBLACK
- Greutate: 0.34kg
- Dimensiuni: 22.00cm x 20.00cm x 4.00cm
147,92 Lei
Fără TVA: 122,25 Lei
Garanție: 24 luni| Caracteristici | |
| AC adapter included | No |
| Battery capacity | 450 mAh |
| Battery charge indicator | Yes |
| Battery life | 2400 min |
| Battery operated | Yes |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Battery type | Built-in battery |
| Battery voltage | 3.7 V |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetooth profiles | A2DP, AVRCP, HFP |
| Bluetooth version | 5.0 |
| Cables included | USB Type-C |
| Call Center | Nu |
| Charging source | USB |
| Connectivity technology | Wireless |
| Continuous audio playback time | 40 h |
| Control type | Buttons |
| Country of origin | China |
| Culoare | Negru |
| Design căști | Head-band |
| Driver type | Dynamic |
| Driver unit | 3.2 cm |
| Ear coupling | Circumaural |
| Export Control Classification Number (ECCN) | China |
| Foldable | Yes |
| Gaming | Nu |
| Headphone frequency | 20 - 20000 Hz |
| Headphone sensitivity | 103.5 dB |
| Headset type | Binaural |
| HSET-Design | In-ear |
| Iluminare | Nu |
| Impedance | 32 Ω |
| Interfata | USB |
| Layers per pallet | 4 pc(s) |
| Lungime cablu | N/A |
| Master (outer) case gross weight | 13.5 kg |
| Master (outer) case GTIN (EAN/UPC) | 6925281987267 |
| Master (outer) case height | 448 mm |
| Master (outer) case length | 575 mm |
| Master (outer) case volume | 0.096 cm³ |
| Master (outer) case width | 374 mm |
| Master (outer) cases per pallet | 16 pc(s) |
| Microfon | Da |
| Microphone mute | Yes |
| Microphone sensitivity | -29 dB |
| Microphone type | Built-in |
| Noise-canceling | Nu |
| Operating keys | Answer/end call, Play/Pause, Track <, Track >, Volume +, Volume - |
| Package depth | 48 mm |
| Package height | 205 mm |
| Package type | Box |
| Package weight | 374 g |
| Package width | 223 mm |
| Pallet gross length | 120 cm |
| Pallet GTIN (EAN/UPC) | 6925281987267 |
| Pallet net weight | 216.4 kg |
| Product colour | Black |
| Product type | Headset |
| Products per pallet | 512 pc(s) |
| Products per pallet layer | 128 pc(s) |
| Quick start guide | Yes |
| Recommended usage | Calls/Music |
| Tehnologie | Fara Fir |
| USB connectivity | Yes |
| USB connector | USB Type-C |
| USB Power Delivery (USB PD) | No |
| USB Type-C charging port | Yes |
| USB Type-C required charging power (max) | 5 W |
| USB Type-C required charging power (min) | 2.5 W |
| Volume control | Button |
| Warranty card | Yes |
| Wearing style | Head-band |
| Weight | 160 g |
| Wireless | Da |











