
-24 %
Casti Trust cu fir GXT 489W Fayzo, material ABS, lungime cablu detasabil 120cm, conector 3.5mm, frecventa raspuns 20 Hz, 20.000 Hz, senzivitate 100 dB, sunet stereo, microfon omnidirectional, senzor electret, alb
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: TR-25210
- Greutate: 0.44kg
- Dimensiuni: 18.00cm x 9.50cm x 21.00cm
180,44 Lei
238,01 Lei
Fără TVA: 149,13 Lei
Garanție: 24 luni| Caracteristici | |
| 3.5 mm connector | Yes |
| Adjustable headband | Yes |
| Cable colour | Black |
| Cable length | 1.2 m |
| Cables included | Audio (3.5mm) |
| Call Center | Nu |
| Connectivity technology | Wired |
| Control type | Buttons, Rotary |
| Control unit type | On-ear control unit |
| Culoare | Multicolor |
| Depth | 90 mm |
| Design căști | Head-band |
| Detachable cable | Yes |
| Detachable microphone | Yes |
| Driver unit | 5 cm |
| Gaming | Yes |
| Headphone frequency | 20 - 20000 Hz |
| Headphone sensitivity | 100 dB |
| Headset type | Binaural |
| Height | 200 mm |
| Housing material | Acrylonitrile butadiene styrene (ABS) |
| HSET-Design | Over-ear |
| Iluminare | Nu |
| Impedance | 32 Ω |
| Interfata | Aux |
| Lungime cablu | Intre 1 si 1.5 m |
| Made with recycled materials | Yes |
| Magnet type | Neodymium |
| Microfon | Da |
| Microphone | Yes |
| Microphone direction type | Omnidirectional |
| Microphone frequency | 100 - 17000 Hz |
| Microphone mute | Yes |
| Microphone type | Boom |
| Noise-canceling | Nu |
| Number of drivers | 2 |
| Number of microphones | 1 |
| Operating keys | Mute |
| Product colour | Black, White |
| Product type | Headset |
| Quantity | 1 |
| Quick start guide | Yes |
| Recommended usage | Gaming |
| Sound pressure level (max) | 110 dB |
| Sustainability certificates | SCS Product Category Rule (PCR) |
| Sustainability compliance | Yes |
| Tehnologie | Cu fir |
| Total amount of recycled materials used for making | 35% |
| Total Harmonic Distortion (THD) | 1% |
| Volume control | Rotary |
| Warranty period | 2 year(s) |
| Wearing style | Head-band |
| Weight | 255 g |
| Width | 180 mm |
| Wireless | Nu |











