
-20 %
Controller wireless Genesis Mangan PV56, interfata 2.4 GHz, numar butoane 12, capacitate baterie 600 mAh, compatibilitate PC, PS3, negru
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: NJG-0739
- Greutate: 0.29kg
- Dimensiuni: 19.00cm x 13.00cm x 8.00cm
112,52 Lei
140,53 Lei
Fără TVA: 93,00 Lei
Garanție: 24 luni| Caracteristici | |
| Analog thumbsticks | Yes |
| Battery capacity | 600 mAh |
| Buttons quantity | 12 |
| Conectivitate: | Fara Fir |
| Connectivity technology | Wireless |
| Culoare: | Negru |
| Depth | 16.4 mm |
| Device interface | RF |
| Device type | Gamepad |
| Frequency range | 2.4 GHz |
| Gaming control technology | Analogue / Digital |
| Gaming platforms supported | PC, Playstation 3 |
| Height | 60 mm |
| Master (outer) case gross weight | 3.81 kg |
| Master (outer) case height | 300 mm |
| Master (outer) case length | 390 mm |
| Master (outer) case width | 265 mm |
| Package depth | 190 mm |
| Package height | 130 mm |
| Package weight | 290 g |
| Package width | 80 mm |
| Platforma: | PC, PS3 |
| Power source | Battery |
| Products per master (outer) case | 12 pc(s) |
| Products per pallet | 480 pc(s) |
| Quantity | 1 |
| Receiver included | Yes |
| Rechargeable battery | Yes |
| Reflex vibration | Yes |
| Rubber grips | Yes |
| USB connector type | Micro-USB, USB Type-A |
| Weight | 189 g |
| Width | 103 mm |
| Windows operating systems supported | Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows Vista, Windows XP |
| Wireless | Nu |
| Wireless range | 10 m |












