











Cooler Arctic "Alpine 23 CO", compatibil skt AMD, racire cu aer, ventilator 90 mm, 2700 rpm, "ACALP00036A" (timbru verde 2.00 lei)
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: ACALP00036A
- Greutate: 0.34
56,84 Lei
Fără TVA: 46,98 Lei
Garanție: 72 luni| Caracteristici | |
| Compatibil cu socket | AMD AM5/AM4 |
| Cu LED | nu |
| Culoare LED | nu e cazul |
| Dimensiuni ventilator | 90 mm |
| Inaltime cooler (mm) | 60mm < 69mm |
| Numar heatpipe-uri | nu e cazul |
| Tip racire | cu aer |
| Tip socket | AMD socket |
| Viteza de maxima de rotatie | 2700 rpm |
| Viteza reglabila | da |









