


-20 %



Carcasa Corsair 2000D Airflow RGB Mini-ITX NEGRU
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: CC-9011246-WW
- Greutate: 5.30kg
- Dimensiuni: 52.00cm x 26.50cm x 34.00cm
811,10 Lei
1.016,91 Lei
Fără TVA: 670,33 Lei
Garanție: 24 luni| Caracteristici | |
| Audio input | Yes |
| Audio output | Yes |
| Case-Fan | No |
| Case-Format | mini-ITX |
| Depth | 271 mm |
| Form factor | Small Form Factor (SFF) |
| Front fans installed | 3x 120 mm |
| Front radiator installed | No |
| Front-USB_Audio | Yes |
| Height | 458 mm |
| Illumination | Yes |
| Illumination colour | Multi |
| Illumination location | Case fans |
| Iluminare RGB | Da |
| Included-PSU | No |
| Liquid cooling capability | Yes |
| Material | Mesh |
| Maximum CPU cooler height | 9 cm |
| Maximum graphics card length | 36.5 cm |
| Maximum PSU length | 13 cm |
| Number of 2.5 bays | 3 |
| Number of 3.5 bays | 0 |
| Number of 5.25 bays | 0 |
| Number of expansion slots | 3 |
| Number of external 5.25 bays | 0 |
| Number of front fans supported (max) | 3 |
| Number of internal 3.5 bays | 0 |
| On/off button | Yes |
| Placi baza compatibile | mITX |
| Port Audio | Da |
| Porturi USB | Da |
| Power supply included | No |
| Rear radiator installed | No |
| Recomandata pentru Gaming | Da |
| Reset button | Yes |
| Supported HDD sizes | 2.5 |
| Supported motherboard form factors | Mini-ITX |
| Supported power supply form factors | SFX |
| Tip carcasa | Micro Tower |
| Top radiator installed | No |
| USB 2.0 ports quantity | 0 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A ports quantity | 0 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C ports quantity | 1 |
| Ventilator Inclus | Da |
| Width | 200 mm |









