



-24 %




Cooler Procesor CORSAIR iCUE LINK TITAN 240 RX LCD ALB
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: CW-9061025-WW
- Greutate: 2.10kg
- Dimensiuni: 31.50cm x 14.00cm x 22.00cm
1.493,50 Lei
1.969,81 Lei
Fără TVA: 1.234,30 Lei
Garanție: 60 luni| Caracteristici | |
| Base plate material | Copper |
| Compatible processor series | Intel® Celeron®, Intel® Core™ i3, Intel® Core™ i5, Intel® Core™ i7, Intel® Core™ i9 |
| Cooler-Type | CPU-cooler |
| Depth | 125 mm |
| Diametru: | 12 cm |
| Fan controller | Yes |
| Fan diameter | 12 cm |
| Fan static pressure | 4.33 mmH2O |
| Height | 275 mm |
| Illumination LED | Yes |
| Iluminare | Da |
| Maximum airflow | 73.5 cfm |
| Minimum airflow (imperial) | 10.4 cfm |
| Noise level (high speed) | 36 dB |
| Noise level (low speed) | 10 dB |
| Numar coolere: | 2 |
| Number of fans | 2 fan(s) |
| Product colour | White |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Radiator depth | 12 cm |
| Radiator height | 2.7 cm |
| Radiator material | Aluminum |
| Radiator width | 27.7 cm |
| Rotational speed (max) | 2100 RPM |
| Rotational speed (min) | 300 RPM |
| Suitable location | Processor |
| Supported processor sockets | Intel LGA1851, LGA 1700, Socket AM4, Socket AM5 |
| Tip: | Lichid |
| Tube length | 40 cm |
| Type | All-in-one liquid cooler |
| Weight | 2.07 kg |
| Width | 125 mm |









