




-26 %





Cooler Procesor CORSAIR NAUTILUS 240 RS NEGRU
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: CW-9060088-WW
- Greutate: 1.90kg
- Dimensiuni: 31.50cm x 21.50cm x 13.50cm
550,66 Lei
747,47 Lei
Fără TVA: 455,09 Lei
Garanție: 60 luni| Caracteristici | |
| Base plate material | Copper |
| Cooler-Type | CPU-cooler |
| Depth | 275 mm |
| Diametru: | N/A |
| Height | 125 mm |
| Iluminare | Nu |
| Maximum air pressure | 4.91 mmH2O |
| Maximum airflow | 74.37 cfm |
| Numar coolere: | 2 |
| Number of fans | 2 fan(s) |
| Product colour | Black |
| Radiator material | Aluminum |
| Radiator width | 24 cm |
| Rotational speed (max) | 2100 RPM |
| Suitable location | Motherboard |
| Supported processor sockets | LGA 1700, Socket AM4, Socket AM5 |
| Tip: | Lichid |
| Type | All-in-one liquid cooler |
| Weight | 17.8 kg |
| Width | 125 mm |









