









CR COOLER iCUE LINK TITAN 360 RX RGB AIO "CW-9061018-WW"
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: CW-9061018-WW
1.080,48 Lei
Fără TVA: 892,95 Lei
Garanție: 72 luni| Caracteristici | |
| Compatibil cu socket | Intel LGA 1700/1851, AMD AM5/AM4 |
| Cu LED | da |
| Culoare LED | ARGB |
| Dimensiuni radiator | 396 x 120 x 27 mm |
| Dimensiuni ventilator | 120 mm x 3 |
| Inaltime cooler (mm) | 20mm < 49mm |
| Numar heatpipe-uri | nu e cazul |
| Tip racire | cu lichid |
| Tip socket | universal |
| Viteza de maxima de rotatie | 2100 rpm |
| Viteza reglabila | da |









