


-38 %



Edition HS80 MAX WIRELESS Type Wireless (RF + Bluetooth) Design Audio Intended for Computer Gaming Console Gaming Mobile Audio Controls Bluetooth/RF Button Mic Auto-Mutes When Flipped Up Power Button Volume Wheel Colour
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: CA-9011295-EU
- Greutate: 0.72kg
- Dimensiuni: 20.00cm x 10.00cm x 21.50cm
882,89 Lei
1.418,10 Lei
Fără TVA: 729,66 Lei
Garanție: 24 luni| Caracteristici | |
| Backlight | Yes |
| Backlight colour | Multicolour |
| Battery life | 1440 min |
| Battery operated | Yes |
| Battery type | Built-in battery |
| Bluetooth | Yes |
| Call Center | Nu |
| Connectivity technology | Wireless |
| Continuous audio playback time | 24 h |
| Culoare | Gri |
| Design căști | Head-band |
| Detachable cable | Yes |
| Detachable microphone | No |
| Driver unit | 5 cm |
| Ear coupling | Supraaural |
| Game mode | Yes |
| Gaming | Da |
| Headphone frequency | 20 - 40000 Hz |
| Headphone sensitivity | 116 dB |
| Headset type | Binaural |
| Iluminare | Da |
| Impedance | 32 Ω |
| Interfata | Bluetooth |
| Intraaural headphones type | Earbuds |
| Lungime cablu | N/A |
| Mac operating systems supported | Yes |
| Microfon | Da |
| Microphone direction type | Omnidirectional |
| Microphone frequency | 100 - 10000 Hz |
| Microphone input impedance | 2200 Ω |
| Microphone sensitivity | -40 dB |
| Microphone type | Boom |
| Noise canceling | Yes |
| Noise-canceling | Yes |
| Product colour | Black |
| Product type | Headset |
| Quantity | 1 |
| Recommended usage | Gaming |
| Tehnologie | Fara Fir |
| Virtual surround | Yes |
| Virtual surround technology | Dolby Atmos |
| Wearing style | Head-band |
| Weight | 717 g |
| Windows operating systems supported | Yes |
| Wireless | Da |











