
-32 %
CORSAIR COMMANDER DUO FAN CONTR
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: CL-9011141-WW
- Greutate: 0.18kg
- Dimensiuni: 16.00cm x 2.00cm x 21.50cm
180,89 Lei
265,40 Lei
Fără TVA: 149,50 Lei
| Caracteristici | |
| Culoare: | Negru |
| Depth | 92.1 mm |
| Height | 187 mm |
| Package type | Box |
| Product colour | Black |
| Pulse-width modulation (PWM) support | Yes |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Tip produs: | Controller |
| Type | Fan controller |
| Warranty period | 3 year(s) |
| Weight | 154 g |
| Width | 53 mm |













