
-47 %
CR VENGEANCE DDR5 64GB (2x32GB) 6000 MHZ
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: CMK64GX5M2D6000Z40
- Greutate: 0.10kg
- Dimensiuni: 15.50cm x 9.00cm x 1.00cm
4.675,54 Lei
8.792,96 Lei
Fără TVA: 3.864,09 Lei
Garanție: 999 luni| Caracteristici | |
| AMD Extended Profiles for Overclocking (EXPO) | Yes |
| Capacitate | 64 GB |
| CAS latency | 40 |
| Component for | PC |
| Cooling type | Heatsink |
| Country of origin | Taiwan |
| Depth | 135 mm |
| DRAM-Capacity | 64GB |
| DRAM-Frequency | 6000MHZ |
| DRAM-Type | DDR5 |
| ECC | No |
| Frecventa | 6000 MHz |
| Height | 35 mm |
| Iluminare LED | Nu |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | Yes |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) version | 3.0 |
| Internal memory | 64 GB |
| Internal memory type | DDR5 |
| Kit dual channel | Da |
| Kit quad channel | Nu |
| Latenta | 37 - 40 CL |
| Memory clock speed | 3000 MHz |
| Memory data transfer rate | 6000 MT/s |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Memory layout (modules x size) | 2 x 32 GB |
| Memory voltage | 1.35 V |
| Package depth | 131 mm |
| Package height | 162 mm |
| Package weight | 130 g |
| Package width | 11 mm |
| Radiator | Da |
| Recomandat pt gaming | Da |
| Tensiune alimentare | 1.35 V |
| Tip | DDR5 |
| Weight | 37 g |
| Width | 7 mm |









