
-45 %
D-Link DMS-1024. Switch type: Unmanaged. Basic switching RJ-45 Ethernet ports type: 2.5G Ethernet (100/1000/2500), Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity: 24. MAC address table: 32000 entries, Switching capacity: 120 Gbit/s. Networking standards: IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3az, IEEE 802.3bz, IEEE 802.3p, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x. DC input voltage: 12 V. Power connector: DC-in jack
D-Link DMS-1024. Switch type: Unmanaged. Basic switching RJ-45 Ethernet ports type: 2.5G Ethernet (100/1000/2500), Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity: 24. MAC address table: 32000 entries, Switching capacity: 120 Gbit/s. Networking standards: I
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: DMS-1024/E
- Greutate: 4.70kg
- Dimensiuni: 51.00cm x 36.50cm x 9.00cm
2.342,01 Lei
4.269,35 Lei
Fără TVA: 1.935,54 Lei
Garanție: 24 luni| Caracteristici | |
| 10G support | No |
| Auto MDI/MDI-X | Yes |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity | 24 |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports type | 2.5G Ethernet (100/1000/2500) |
| Certification | LVD; CE Class A, FCC Class A |
| DC input voltage | 12 V |
| Depth | 250 mm |
| Ethernet LAN data rates | 10,100,1000,2500 Mbit/s |
| Forwarding rate | 89.28 Mpps |
| Heat dissipation | 62.29 BTU/h |
| Height | 44 mm |
| Input current | 5.4 A |
| Jumbo frames | 12288 |
| Jumbo frames support | Yes |
| LED indicators | Yes |
| MAC address table | 32000 entries |
| Mean time between failures (MTBF) | 646913.55 h |
| Montare in rack | Da |
| Networking standards | IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3az, IEEE 802.3bz, IEEE 802.3p, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x |
| Operating relative humidity (H-H) | 0 - 95% |
| Operating temperature (T-T) | 5 - 50 °C |
| Porturi RJ 45 | 24-28 |
| Porturi SFP | N/A |
| Power connector | DC-in jack |
| Power consumption (max) | 35.489 W |
| Power over Ethernet (PoE) | No |
| Power source | DC |
| Power supply included | Yes |
| Product colour | Black |
| Quality of Service (QoS) support | Yes |
| Quick start guide | Yes |
| Stackable | Yes |
| Storage relative humidity (H-H) | 0 - 95% |
| Storage temperature (T-T) | -20 - 70 °C |
| Store-and-forward | Yes |
| Switch type | Unmanaged |
| Switching capacity | 120 Gbit/s |
| Traffic classification | Yes |
| Viteza transfer | 2.5G |
| Weight | 3.42 kg |
| Width | 440 mm |









