
DISPLAY LCD 55"/55UN640S LG "55UN640S" (timbru verde 15 lei)
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: 55UN640S
- Greutate: 16.30
4.985,00 Lei
Fără TVA: 4.119,84 Lei
Garanție: 36 luni| Caracteristici | |
| Alte porturi (iesire casti/ USB) | USB 2.0 , Jack 3.5mm , RJ-45 |
| Boxe | da |
| Diagonala | 55 inch |
| Diagonala (inch) | 54 - 55 inch |
| Format ecran | Wide |
| Gama | signage |
| Luminozitate | 400 cd/mp |
| Luminozitate (cd/mp) | 400 - 499 cd/mp |
| Porturi video | HDMI x 3 |
| Refresh | nespecificat |
| Tehnologie display | LED |
| Timp de raspuns (ms) | nespecificat |
| Tip rezolutie | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| VESA | 300 x 300 mm |













