

















DL MONITOR 23.8" P2425HE LED 1920x1080 "P2425HE" (timbru verde 7 lei)
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: P2425HE
1.525,99 Lei
Fără TVA: 1.261,15 Lei
Garanție: 36 luni| Caracteristici | |
| Alte porturi (iesire casti/ USB) | Hub USB , Jack 3.5mm , RJ-45 |
| Boxe | nu |
| Diagonala | 23.8 inch |
| Diagonala (inch) | 23 - 23.8 inch |
| Format ecran | Wide |
| Gama | home , office |
| Luminozitate | 250 cd/mp |
| Luminozitate (cd/mp) | 200 - 299 cd/mp |
| Porturi video | DisplayPort , HDMI |
| Refresh | 100 Hz |
| Rezolutie optima | 1920 x 1080 |
| Tehnologie display | IPS |
| Timp de raspuns | 5 ms |
| Timp de raspuns (ms) | 4 - 5.5 ms |
| Tip rezolutie | 1920 x 1080 (Full HD) |
| VESA | 100 x 100 mm |












