
IIYAMA Monitor LED X3270QSU-B1 31.5" IPS WQHD 2560 x 1440 @100Hz 250 cd/m2 1200:1 3ms HDMI DP USB Hub Tilt "X3270QSU-B1" (timbru verde 7 lei)
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: X3270QSU-B1
1.586,68 Lei
Fără TVA: 1.311,30 Lei
Garanție: 36 luni| Caracteristici | |
| Alte porturi (iesire casti/ USB) | Hub USB , Jack 3.5mm |
| Boxe | nu |
| Diagonala | 31.5 inch |
| Diagonala (inch) | 31 - 32 inch |
| Format ecran | Wide |
| Gama | home , office , multimedia |
| Luminozitate | 250 cd/mp |
| Luminozitate (cd/mp) | 200 - 299 cd/mp |
| Porturi video | DisplayPort , HDMI |
| Refresh | 100 Hz |
| Tehnologie display | IPS |
| Timp de raspuns | 3 ms |
| Timp de raspuns (ms) | 2 - 3.5 ms |
| Tip rezolutie | 2560 x 1440 (WQHD) |
| VESA | 100 x 100 mm |












