
IIYAMA Monitor LED XUB2492QSU-B1 23.8" IPS 2560 x 1440 @100Hz 300 cd/m2 1000:1 0.5ms HDMI DP USB-Hub height, swivel, tilt, pivot (rotation both sides) 3y "XUB2492QSU-B1" (timbru verde 7 lei)
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: XUB2492QSU-B1
1.235,27 Lei
Fără TVA: 1.020,89 Lei
Garanție: 36 luni| Caracteristici | |
| Alte porturi (iesire casti/ USB) | Jack 3.5mm |
| Boxe | da |
| Diagonala | 23.8 inch |
| Diagonala (inch) | 23 - 23.8 inch |
| Format ecran | Wide |
| Gama | home , office , multimedia |
| Luminozitate | 250 cd/mp |
| Luminozitate (cd/mp) | 300 - 399 cd/mp |
| Porturi video | DisplayPort , HDMI |
| Refresh | 100 Hz |
| Tehnologie display | IPS |
| Timp de raspuns | 5 ms |
| Timp de raspuns (ms) | 4 - 5.5 ms |
| Tip rezolutie | 2560 x 1440 (WQHD) |
| VESA | 100 x 100 mm |












