
MONITOARE LG MONITOR LCD 22" VA/22MR410-B LG "22MR410-B" (timbru verde 7 lei)
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: 22MR410-B
- Greutate: 3.00
- Dimensiuni: 44.00cm x 35.00cm x 10.00cm
471,23 Lei
Fără TVA: 389,45 Lei
Garanție: 36 luni| Caracteristici | |
| Alte porturi (iesire casti/ USB) | Jack 3.5mm |
| Boxe | nu |
| Diagonala | 21.5 inch |
| Diagonala (inch) | 21 - 21.5 inch |
| Format ecran | Wide |
| Gama | home , office |
| Luminozitate | 250 cd/mp |
| Luminozitate (cd/mp) | 200 - 299 cd/mp |
| Porturi video | HDMI , VGA |
| Refresh | 100 Hz |
| Rezolutie optima | 3840 x 2160 |
| Tehnologie display | VA |
| Timp de raspuns | 5 ms |
| Timp de raspuns (ms) | 4 - 5.5 ms |
| Tip rezolutie | 1920 x 1080 (Full HD) |
| VESA | 100 x 100 mm |













