
MONITOARE MSI - gaming MS-3PA4,MSI,ID1/White-White,27,Anti-Glare,Non- touch,IPS,FHD,LED,Flat,100Hz,1ms,16:9,EU,36M, +PIVOT/MD2, "MD2712PW" (timbru verde 7 lei)
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: MD2712PW
- Greutate: 8.30
761,17 Lei
Fără TVA: 629,07 Lei
Garanție: 36 luni| Caracteristici | |
| Alte porturi (iesire casti/ USB) | Jack 3.5mm |
| Boxe | da |
| Diagonala | 27 inch |
| Diagonala (inch) | 27 - 27.5 inch |
| Format ecran | Wide |
| Gama | home , office , multimedia |
| Luminozitate | 300 cd/mp |
| Luminozitate (cd/mp) | 300 - 399 cd/mp |
| Porturi video | HDMI |
| Refresh | 100 Hz |
| Rezolutie optima | 1920 x 1080 |
| Tehnologie display | IPS |
| Timp de raspuns | 4 ms |
| Timp de raspuns (ms) | 4 - 5.5 ms |
| Tip rezolutie | 1920 x 1080 (Full HD) |
| VESA | 75 x 75 mm |













