
MONITOR 27" ASUS PG27UCDM "PG27UCDM" (timbru verde 7 lei)
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: PG27UCDM
5.901,71 Lei
Fără TVA: 4.877,45 Lei
Garanție: 36 luni| Caracteristici | |
| Alte porturi (iesire casti/ USB) | Hub USB , Jack 3.5mm |
| Boxe | nu |
| Diagonala | 26.5 inch |
| Diagonala (inch) | 26 - 26.9 inch |
| Format ecran | Wide |
| Gama | gaming |
| Luminozitate | 1000 cd/mp |
| Luminozitate (cd/mp) | 1000 - 3000 cd/mp |
| Porturi video | DisplayPort , HDMI |
| Refresh | 240 Hz |
| Tehnologie display | QD-OLED |
| Timp de raspuns | 0.03 ms |
| Timp de raspuns (ms) | 0.01 - 0.09 ms |
| Tip rezolutie | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| VESA | 100 x 100 mm |













