



MONITOR 27" BENQ PD2725U "PD2725U" (timbru verde 7 lei)
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: PD2725U
6.996,14 Lei
Fără TVA: 5.781,94 Lei
Garanție: 36 luni| Caracteristici | |
| Alte porturi (iesire casti/ USB) | HUB USB , Thunderbolt |
| Boxe | da |
| Diagonala | 27 inch |
| Diagonala (inch) | 27 - 27.5 inch |
| Format ecran | Wide |
| Gama | profesional , multimedia |
| Luminozitate | 250 cd/mp |
| Luminozitate (cd/mp) | 200 - 299 cd/mp |
| Porturi video | DisplayPort , HDMI x 2 |
| Refresh | 60 Hz |
| Rezolutie optima | 3840 x 2160 |
| Tehnologie display | IPS |
| Timp de raspuns | 5 ms |
| Timp de raspuns (ms) | 4 - 5.5 ms |
| Tip rezolutie | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| VESA | 100 x 100 mm |













