
-31 %
MONITOR 27" LG 27G810A-B.AEU
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: 27G810A-B.AEU
- Greutate: 9.90kg
- Dimensiuni: 52.00cm x 17.00cm x 68.00cm
2.220,78 Lei
3.209,22 Lei
Fără TVA: 1.835,36 Lei
Garanție: 24 luni| Caracteristici | |
| Accesorii | Cablu alimentare Cablu HDMI Cablu DisplayPort |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Blue Light Reducer | Da |
| Boxe | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| Contrast | 1000:1 (static) |
| Culoare | Negru |
| Culoare monitor | Negru |
| Curbat | Nu |
| Destinat pentru: | Gaming |
| Diagonala | 27 inch |
| Diagonala monitor | 26 - 29 inch |
| Dimensiuni | Cu suport: 613.5 x 404.5 x 220 mm poziție coborâtă 613.5 × 534.5 × 220 mm pozitie ridicata Fara suport: 613.5 x 371.6 x 51.3 mm |
| Display | Anti-glare - LED backlight |
| Display port | 1 |
| DisplayPort | Nu |
| DVI | No |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Flicker Free | Da |
| FreeSync | Nu |
| Functii | Flicker Safe Reader Mode Black Stabilizer Smart Energy Saving |
| G-Sync | Nu |
| G-SYNC Compatible | Da |
| Greutate | Cu suport: 7.40 kg Fara suport: 4.90 kg |
| HDMI | 2 |
| HDR | Nu |
| Iesire Casti | 1 |
| Inclinare | -5/+21 grade |
| Luminozitate | 400 cd/mp |
| Luminozitate maximă | 350 - 499 cd/m2 |
| MNT-Screen-Size | 27.x" |
| Montare VESA | Nu |
| Panel | IPS |
| Pivot | Da |
| Portabil | Nu |
| Putere Consumata | 0.5 W (standby) |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Recomandat | Gaming |
| Refresh rate | 180 Hz |
| Reglaj pe inaltime | Da, 130 mm |
| Reproducere culori (milioane) | 1.07 Miliarde |
| Rezoluție | 3840 x 2160 pixeli |
| Rezoluție monitor | 3840 x 2160 |
| Screen-Tech | TN-LEDs |
| Standard VESA | 100 x 100 mm VESA |
| Standarde | DCI-P3 95% (CIE1976) |
| Tehnologii | FreeSync Premium G-SYNC Compatible DisplayHDR 400 |
| Thunderbolt | Nu |
| Timp de raspuns | 1 ms GTG |
| Timp de răspuns monitor | 1 - 3 ms |
| Tip panel | TN |
| Touchscreen | Nu |
| Unghi vizibilitate | 178/178 grade |
| USB | 2x USB-A 3.0 Downstream 1X USB-B 3.0 Upstream |
| USB Type-C | Nu |
| Webcam | Nu |













