
MONITOR 27" LG 27HJ713C-B "27HJ713C-B.AEE" (timbru verde 7 lei)
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: 27HJ713C-B.AEE
7.698,83 Lei
Fără TVA: 6.362,67 Lei
Garanție: 36 luni| Caracteristici | |
| Alte porturi (iesire casti/ USB) | Hub USB , Jack 3.5mm |
| Boxe | nu |
| Diagonala | 27 inch |
| Diagonala (inch) | 27 - 27.5 inch |
| Format ecran | Wide |
| Gama | profesional |
| Luminozitate | 350 cd/mp |
| Luminozitate (cd/mp) | 300 - 399 cd/mp |
| Porturi video | DisplayPort , HDMI |
| Refresh | 60 Hz |
| Rezolutie optima | 3840 x 2160 |
| Tehnologie display | LED |
| Timp de raspuns | 14 ms |
| Timp de raspuns (ms) | 11 - 14 ms |
| Tip rezolutie | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| VESA | 100 x 100 mm |













