











Monitor Asus 27" VG279QL3A "VG279QL3A" (timbru verde 7 lei)
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: VG279QL3A
- Greutate: 8.30
956,06 Lei
Fără TVA: 790,13 Lei
Garanție: 24 luni| Caracteristici | |
| Alte porturi (iesire casti/ USB) | Jack 3.5mm |
| Boxe | da |
| Diagonala | 27 inch |
| Diagonala (inch) | 27 - 27.5 inch |
| Format ecran | Wide |
| Gama | gaming |
| Luminozitate | 350 cd/mp |
| Luminozitate (cd/mp) | 300 - 399 cd/mp |
| Porturi video | DisplayPort , HDMI |
| Refresh | 180 Hz |
| Tehnologie display | IPS |
| Timp de raspuns | 1 ms |
| Timp de raspuns (ms) | 0.4 - 1 ms |
| Tip rezolutie | 1920 x 1080 (Full HD) |
| VESA | 100 x 100 mm |













