











Monitor Asus 27" VG27VQ3B "VG27VQ3B" (timbru verde 7 lei)
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: VG27VQ3B
- Greutate: 4.00
1.050,50 Lei
Fără TVA: 868,18 Lei
Garanție: 24 luni| Caracteristici | |
| Alte porturi (iesire casti/ USB) | Jack 3.5mm |
| Boxe | da |
| Diagonala | 27 inch |
| Diagonala (inch) | 27 - 27.5 inch |
| Format ecran | Wide , curbat |
| Gama | gaming |
| Luminozitate | 250 cd/mp |
| Luminozitate (cd/mp) | 200 - 299 cd/mp |
| Porturi video | DisplayPort , HDMI |
| Refresh | 180 Hz |
| Tehnologie display | VA |
| Timp de raspuns | 1 ms |
| Timp de raspuns (ms) | 0.4 - 1 ms |
| Tip rezolutie | 1920 x 1080 (Full HD) |
| VESA | 100 x 100 mm |













